Vilka är vi

Här är vi som arbetar på Laserkraft, ni är hjärtligt välkomna att kontakta oss!

Klicka på namnet/bilden för mer information.

VD/Marknad/Försäljning

Stefan Ohlsson

Sales Support Manager/KAM

0370-885 71

076 635 85 71

stefan.ohlsson@laserkraft.se Läs mer

Jonatan Liljedahl

Key Account Manager / Försäljning

0370-885 70

070 548 88 84

jonatan.liljedahl@laserkraft.se Läs mer

Ekonomi

Anne Fält

Ekonomi assistent

0370-885 53

anne.falt@laserkraft.se Läs mer

Inköp

Henrik Östring

Inköpschef

0370-885 52

070-191 58 21

henrik.ostring@laserkraft.se Läs mer

Kvalitet och Miljö

Mattias Johansson

Kvalitets- och Miljöchef

0370-885 76

076-808 85 76

mattias.johansson@laserkraft.se Läs mer

Robert Gustavsson

Kvalitets tekniker

0370-885 62

guro@laserkraft.se Läs mer

Order / Planering


Teknisk support

Ulf Börjesson

Team leader Teknisk support

0370-885 51

076-635 85 51

ulf.borjesson@laserkraft.se Läs mer

Produktion

Marcus Andersson

Produktionschef

0370-866 93

072-717 99 47

marcus.andersson@laserkraft.se Läs mer

Tommy Ingvarsson

Teamleader, Laser, Bockning

0370-885 57

070-698 78 53

tommy.ingvarsson@laserkraft.se Läs mer

Dennis Fransson

Teamleader Bearbetningen

0370-866 95

dennis.fransson@laserkraft.se Läs mer

Bo Svedberg

Teamleader, IWS Svetsansvarig

0370-885 59

073-088 85 54

bo.svedberg@laserkraft.se Läs mer

Per Johan Andersson

Produktionstekniker

0370-885 66

073-059 13 27

per-johan.andersson@laserkraft.se Läs mer

Mikael Norin

Produktionstekniker

0370-866 94

076-114 70 56

mikael.norin@laserkraft.se Läs mer